• Światowy Dzień Bez Papierosa

• Dziś Światowy Dzień Bez Papierosa. Pierwsze klasy podczas zajęć plastycznych wymyślały hasła do swojej miniinstalacji plastycznej umieszczonej w przestrzeni szkoły. Akcję koordynowała pielęgniarka szkolna.

• Wycieczka do Paryża

• Pozdrowienia ze słonecznego Reims.  Naszą przygodę zaczynamy od Szampanii i Katatedry Notre-Dame w Reims.

Nasza paryska przygoda trwa. Miasto artystów i zakochanych, przesiąknięte wyjątkową atmosferą. Atrakcje Paryża to nie tylko wieża Eiffla...

Au revoir! Żegnamy Paryż. Przed nami dzień pełen przygód - Disneyland

Disneyland - magiczna kraina Myszki Miki i jej przyjaciół. Niezwykłe królestwo Walta Disneya. Uśmiech nie schodził nam z twarzy! ​​​​​​​

• Konkurs na opowiadanie

• Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs prozatorski z okazji 50-lecia liceum! Wszyscy, którzy chcą wziąć w nim udział, mają za zadanie stworzyć opowiadanie o dowolnej tematyce, ale nawiązujące do słów Marii Dąbrowskiej: „W każdej rzeczy szukać czegoś dobrego”. Nawiązanie może mieć charakter cytatu, motta, dowolnego odwołania. Szczegółowe informacje znajdziecie w załączonym regulaminie.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

• Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas czwartych

• 28 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas czwartych. Abiturientów żegnali ich koledzy z klas trzecich podczas przygotowanego specjalnie na tę okazję programu. Zostały wręczone świadectwa i nagrodzeni najlepsi uczniowie.

Życzymy wszystkim przyszłym maturzystom szczęścia na egzaminach i realizacji wszelkich planów!

Statuetki i podziękowania dla maturzystów za "Szczególne osiągnięcia sportowe w latach szkolnych 2019 - 2023"!!! Dziękujemy!!!

Maja Lubaczewska Osobowość Roku Szkolnego 2022/2023. Gratulujemy Maju! Nie zmieniaj się.

• Konkurs recytatorski

• 28 kwietnia w Żuromińskim Centrum Kultury odbył się konkurs recytatorski poświęcony twórczości Aleksandra Fredry w 230. rocznicę urodzin artysty. Naszą szkołę reprezentowały Amelia Czaplińska, Julia Jaskulska i Oliwia Szymaniak. Dziewczęta recytowały fragmenty komedii Fredry - "Zemsta" i "Śluby panieńskie" oraz wiersz "Trzy chwile".

Oto wyniki:

1 miejsce - Julia Jaskulska;

2 miejsce - Amelia Czaplińska;

3 miejsce - Oliwia Szymaniak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!