• 11 stycznia uczniowie naszego liceum pojechali na wycieczkę do Warszawy. Najpierw uczestniczyli w lekcji muzealnej "Z wizytą u króla", podczas której zwiedzili apartamenty króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w Zamku Królewskim.

A następnie mieli okazję podziwiać instalacje świetlne pod nazwą "Królewski Ogród Światła" w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

• "Konkursu wiedzy o sporcie i kulturze fizycznej"

• Dnia 09.01.2024r. zostały wręczone nagrody zwycięzcom ,,Konkursu wiedzy o sporcie i kulturze fizycznej". Wzięło w nim udział 13 uczniów naszej szkoły.

Wyniki:

1 m-ce Miłosz Truszkowski kl. IVa

2 m-ce ex aequo Cezary Adamski i Michał Szeluga z kl. IVa

(Z powodu nieobecności w szkole Cezarego Adamskiego, w zastępstwie nagrodę odebrał Jakub Karolewski).

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za udział w konkursie!

Sponsorem nagród był Bank Spółdzielczy w Żurominie.

• Turniej Piłki Koszykowej Chłopców

• W dniu 09.01.2024 r., w Hali Sportowej przy LO w Żurominie, odbył się Turniej Piłki Koszykowej Chłopców w ramach 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W turnieju wzięło udział 8 drużyn.

Wyniki końcowe turnieju:

1 m-ce kl. IVA,

2 m-ce kl. IIIA,

3 m-ce kl. IIIB,

4 m-ce kl. IIB,C,

5 m-ce kl. IIA,

6 m-ce kl. IVB,C,

7 m-ce kl. ID,

8 m-ce kl.IA

• Orszak Trzech Króli

• Już po raz 7 wyruszyliśmy w ORSZAKU TRZECH KRÓLI W kolorowym korowodzie, z kolędą na ustach, wszyscy świętowaliśmy radośnie.

Dziękujemy za tak liczne przybycie mieszkańcom Żuromina i okolic. I do zobaczenia za rok.