• Towarzyski mecz piłki siatkowej

• 27 lutego w naszej hali sportowej odbył się towarzyski mecz piłki siatkowej: LO Żuromin kontra drużyna ligowa kadetów "Zawkrze" Mława, który zakończył się wynikiem 4:0 (25:20, 25:17, 25:15, 25:23) dla naszych gości. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników za sportową walkę!!

• Mecz piłki siatkowej

• 20 lutego w naszej hali sportowej odbył się towarzyski mecz piłki siatkowej: LO Żuromin kontra drużyna Państwowej Straży Pożarnej z Żuromina, który zakończył się wynikiem 3:1 dla naszych gości. Tydzień wcześniej w sparingu tych samych drużyn padł remis 2:2.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników!

• Walentynki

• Walentynki w Liceum Ogólnokształcącym w Żurominie. Samorząd Uczniowski zadbał o to, by święto miłości celebrowano nie tylko w środę, 14 lutego. Uczniowie zorganizowali kiermasz ciast (pozyskane pieniądze przekazano na cel charytatywny), rozdali kartki walentynkowe, zaplanowali także wspólne wyjście do kina. W piątek, 16 lutego, zaprezentowali społeczności szkolnej uroczystość, podczas której można było poczuć specyficzny, pełen uroku klimat lat 20. minionego stulecia.

• "Młodzież zapobiega pożarom"

• 15 lutego w Urzędzie Gminy i Miasta Żuromin odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Uczniowie naszego liceum zajęli następujące miejsca:

1 miejsce - Zuzanna Wiśniewska

2 miejsce - Antoni Wróblewski

3 miejsce - Kacper Śliwiński

Wszyscy laureaci wezmą udział w powiatowym etapie Turnieju.

Gratulujemy!

• Wycieczka do Torunia

• 12 lutego uczniowie klas: IIa, IIb, IId i IVa wraz z opiekunami wzięli udział w wycieczce do Torunia. Spędzili czas, rozwijając swoje zainteresowania. Odwiedzili Escape Room, Muzeum Żywego Piernika i lodowisko.

• 52 Olimpiada Historyczna

• Uczniowie naszego liceum - Magda Wesołowska, Adam Lewiński i Hubert Spychała, wzięli udział w drugim etapie eliminacji okręgowych 52 Olimpiady Historycznej.

• "Ambitna i perspektywiczna młodzież"😊

• Wiktor Wujcik, uczeń klasy Id naszego liceum, został wybrany najpopularniejszym sportowcem powiatu żuromińskiego w kategorii "Ambitna i perspektywiczna młodzież".

Wiktor od ósmego roku życia trenuje w klubie sportowym Wkra Żuromin.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)